SKYMACROMEDIA KURUMSAL

İnsan trafiğinin yüksek olduğu noktalarda etkili reklam alanları oluşturup, reklam verenleri SKYMACROMEDIA kurulduğu 1993 yılından günümüze reklamcılık sektöründe faaliyet göstermekte olup elit ve butik yatırımlarla seçkin mecralar oluşturmaktadır. Bugün hala Açıkhava reklamcılığında; Türkiye’nin en büyük reklam alanı yatırımı olanTHE WORLD OF VIA/PORT ve RİXOS Hotel lobileri ile TeknoPlay entertainment mağazalarının tüm reklam alanları işletmesini başarıyla yapmaktadır.

İnsan trafiğinin yüksek olduğu noktalarda etkili reklam alanları oluşturup, reklam verenleri daha efektif ve etkili, hedef kitle odaklı, müşterilerine daha etkin biçimde ulaştırmayı amaçlıyoruz. Teknolojiyi, yaratıcı ve akıllı çözümlerle uygulayarak hedef kitle erişiminin en üst seviyede olmasına önem veriyoruz. Özeni ve estetiği ön planda tuttuğumuz tüm reklam ünite ve birimlerinde, şehircilik ve çevre değerlerini sahiplenerek reklam kirliliği yaratmayacak şekilde tasarlamayı ilke edindik. "Müşterilerimiz, iş ortaklarımızdır" prensibiyle beklentilerini doğru tespit edip, sürekli olarak bunların karşılanmasına odaklanıp memnuniyetlerini ön planda tuttuk.

Skymacromedia reklam verenlerin marka değerini yükseltmek, satış ve karlılığını artırmak ve bu süreçte hedef kitleye en etkin yolu ile ulaşacak mecraların yatırımını sağlamayı misyon olarak edinmiştir. Skymacromedia reklam verenlerin marka değerini yükseltmek, satış ve karlılığını artırmak ve bu süreçte hedef kitleye en etkin yolu ile ulaşacak mecraların yatırımını sağlamayı misyon olarak edinmiştir.

Neden Biz ?

1993 yılından günümüze, kaliteli çağdaş reklam üniteleriyle farkındalığı yüksek ve gerçek reklam alanları oluşturmayı ilke edinen Skymacromedia , Bugün hala Alışveriş merkezleri ,ticaret ve iş merkezleri, üniversiteler ,lux ve concept hoteller gibi Şehirlerin sosyalleşme adına önem arz eden merkezi alanlarında ; Elit ve butik reklam alanları yatırımlarını başarıyla yönetmektedir. İnsan trafiğinin yüksek olduğu noktalarda gerçek reklam alanları oluşturup, reklam verenleri daha efektif ve etkili, hedef kitle odaklı, müşterilerine daha etkin biçimde ulaştırmayı amaçlıyoruz. Teknolojiyi, yaratıcı ve akıllı çözümlerle uygulayarak hedef kitle erişiminin en üst seviyede olmasına önem veriyoruz. Özeni ve estetiği ön planda tuttuğumuz tüm reklam ünite ve birimlerinde, şehircilik ve çevre değerlerini sahiplenerek reklam kirliliği yaratmayacak şekilde tasarlamayı ilke edindik. "Müşterilerimiz, iş ortaklarımızdır" prensibiyle beklentilerini doğru tespit edip, sürekli olarak bunların karşılanmasına odaklanıp memnuniyetlerini ön planda tuttuk. Skymacromedia reklam verenlerin marka değerini yükseltmek, satış ve karlılığını artırmak ve bu süreçte hedef kitleye en etkin yolu ile ulaşacak mecraların yatırımını sağlamayı misyon olarak edinmiştir.

VİZYON


İnsan trafiğinin yüksek olduğu noktalarda etkili mecra alanları oluşturarak, reklam verenlerin, daha efektif ve etkili reklam alanlarını kullanabileceği, hedef kitlelerine ve müşterilerine daha etkin bir şekilde ulaşabileceği mecralar sağlamaktır.

MİSYON


Reklam verenlerin, marka değerini yükseltmek, satış ve karlılığı arttırmak hedefine odaklanıp, bu süreçte kullanabileceği en etkili ve hedef kitleye ulaşan mecraları oluşturarak; Açıkhava ve AVM reklamcılığı alanında lider firma olmaktır.